16:21, 11 Şubat 2015
2015 Yılı E-Ticaret Trendleri

E-Ticaret sektörü son zamanlarda en hızlı büyüme gösteren ve en çok yatırımcıyı bünyesine çeken sektörlerin başında yer alıyor. E-Ticaret hizmeti sunan birçok firma, esasında doğru adımlar atmıyor. Bu yüzden en doğru tabirle oldukları yerde sayıyor. Şüphesiz E-Ticaret siteleri arasında bir marka ekolü oluşturabilmenin temel felsefesi trendleri takip etmek.

22:23, 29 Ocak 2015
E-Ticaret Sitenizi Tanıtma Yolları

E-Ticaret sitenizin varlığı, maddi yatırımlar ile global boyuta elbet ulaşacaktır. Alacağınız olumlu yorumlar nezlinde ülkenin başarılı e-ticaret siteleri arasına girebilirsiniz. Ancak söylendiği üzere “reklamın kötüsü olmaz” tabirinden yola çıkarak, maddi finansmana gerek duyulmadan nasıl kısa sürede geniş kitlelere ulaşabileceğinize dair ipuçlarını öğrenmeye ne dersiniz?

Günümüzde e-ticaret paketleri sayesinde e ticaret siteleri o kadar yaygınlaştı ki, sektöre dahil olan birçok sitenin ciddi finansman kaynağı bulunmuyor. Gelişim için küçük stratejiler ile sonuca ulaşmaya çalışıyor. Hali hazırda küçük boyutta bir yatırımla büyük kitlelere ulaşmanın imkansızlığını görüp, kısa süre zarfında bu projesini artık rafa kaldırıyor. Bu zamana kadar gerçekleştirdiği yatırımlardan da bu sebepten ötürü vazgeçiyor.

12:35, 26 Aralık 2014
Sosyal Medyanın E-Ticaret Sektörüne Etkisi

Sosyal medya, günümüzde birçok internet sitesinin reklamını yapabildiği bir platforma dönüşmüş durumda. Büyük ve düzenli giriş yapan kitlesi ile birçok internet sitesi veya global bazda çalışan firmalar, sosyal medyayı etkin olarak kullanmakta ve gayet olumlu geri dönüşler sağlayabilmektedir. Bu yazımızda yer alan hususlara dikkat ederek E-Ticaret siteleri arasında başarılı bir konuma ulaşabilir, hatta üst düzey bir çalışma neticesinde ülke çapında marka olabilecek bir statüye bile ulaşabilirsiniz. E-Ticaret ve sosyal medya arasındaki ilgiye gelin birlikte bakalım.