Özel Tasarım E-Ticaret Paketleri

Ticarim, sunduğu e-ticaret paketleri ile tüm müşterilerine en üst seviyede başarılı bir e-ticaret deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle de e-ticaret paketleri olabildiğince fazla özellik ile müşterilerimize sunulmaktadır. İçerisinde bulunan özelliklerin ve modüllerin haricinde müşterilerimiz istedikleri ek özelliklere veya değişikliklere de sahip olabilmektedir. Kendi sektörünüze ya da markanıza özel olarak farklı web tasarım çözümleri de sunmaktayız. Alt kısımda yer alan tasarım alternatifleri haricinde aklınızda farklı fikirler olması halinde de lütfen bizim ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

E-Ticaret Logo Tasarımı

E-Ticaret Logo Tasarımı

E-Ticaret siteniz için bu ek paket dahilinde bir adet logo tasarımı yapılmaktadır. Logo tasarımı yapılmadan önce sizden istekleriniz detaylarıyla alınmakta olup, tamamen sizin istediğiniz özelliklerde bir logo tasarımı hazırlanmaktadır. Buna yönelik olarak tarafınızdan; logonuzun olmasını istediğiniz renkler, markanız hakkında detaylar, sektörünüzün içeriği gibi bilgiler de temin edilir.

E-Ticaret Alternatifli Logo Tasarımı

E-Ticaret Alternatifli Logo Tasarımı

Bu paketimiz de, standart logo tasarımı başlığında dahil olan bilgilerin tamamı mevcuttur. Bunların yanı sıra, tarafınıza 3 farklı logo tasarımı sunulmaktadır ve markanız için hangi logonun kullanılması gerektiğini siz karar verirsiniz.

E-Ticaret Kurumsal Kimlik Tasarımı

E-Ticaret Kurumsal Kimlik Tasarımı

>E-Ticaret Kurumsal Kimlik Tasarımı paketimiz ile birlikte e-ticaret paketlerimizi kullanan müşterilerimize tüm kurumsal kimliklerinin hazırlanması hizmetini sağlamaktayız. Bu paketimiz dahilinde 1 adet logo tasarımı, fatura tasarımı, kartvizit tasarımı, antetli kağıt tasarımı, diplomat zarf tasarımı hizmetleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, ek olarak talep edebileceğiniz araç giydirme, e-posta imzası, bloknot, dosya gibi farklı konularda da tasarım hizmeti sunabilmekteyiz.

E-Ticaret Web Tasarımı

E-Ticaret Web Tasarımı

Hazır paketlerimizin tasarımlarının yanı sıra eticaret siteniz için farklı web tasarımları da hazırlamaktayız. Bu özel web tasarımı> başlığı altında markanız için; özel üst menü tasarımı, özel yan kısım tasarımı, 3 adet kargo ve bilgilendirici kutu tasarımları, 3 adet banner tasarımı, 3 adet ürünleriniz ya da kategorileriniz için yönlendirici görsel tasarımları, sekmeli vitrin tasarımı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Üst kısımda yer alan başlıklar haricinde de tüm tasarım ihtiyaçlarınız için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. E-Ticaret siteniz ya da firmanız ile ilgili bir çok tasarım ve web tasarım ihtiyacınıza yönelik çözümler sunmak isteriz.

Benzer hizmetlerimiz veya aklınızdaki projelerinize yönelik talepleriniz için bizim ile iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. İletişime geçmek için İletişim Sayfamızı ziyaret edebilir, isterseniz bize 0216 702 1689 numaralı telofon ile de ulaşabilirsiniz.

Etiketler: e-ticaret logo tasarımı, e-ticaret kurumsal kimlik, e-ticaret kurumsal kimlik tasarımı, e-ticaret fatura tasarımı, e-ticaret kartvizit, tasarım hizmeti, e-ticaret web tasarımı

Bir önceki yazımız E-Ticaret Paket Özellikleri başlıklı sayfamızda e-ticaret seo, e-ticaret sitesi sahipleri, e-ticaret yönetim paneli, e-ticaret sosyal medya entegrasyonu konularında bilgiler paylaşılmış.
Ticarim, Özel Tasarım E-Ticaret Paketleri hizmetleri ile e-ticaret sitelerinin görsel kalitesini artırıyor E-Ticaret