Heyecanlıyız, Ticarim.com Açıldı! Merhaba! Heyecanlıyız çünkü 2014 senesinde çalışmalarına başladığımız Ticarim.com artık bugün internete merhaba diyor. Uzun bir süredir internet sitemizin çalışmaları devam ediyordu ancak internet sitemizi açmak için tüm detayların tamamlanmış olmasını istiyorduk. Bugün ise ilk haberimizi paylaşarak resmi olarak açılışımızı yapmış olduk.

İlk önce Ticarim`in ne olduğuna ve neler yapacağına değinmek isteriz. Ticarim E-Ticaret Paketleri kusursuz bir arama motoru optimizasyonu (SEO) ve sosyal medya entegrasyonu ile müşterilerinin internetten satışlarını ve doğal olarak da gelirlerini artırabilmelerini hedeflemektedir. Sektörde bir çok e-ticaret paketi hizmeti sunan firma olmasına rağmen, Ticarim bu iki özelliği ile diğerlerinden farklılaşmayı amaçlamaktadır ki şu ana kadar hizmet verdiğimiz e-ticaret siteleri için de bunların sonuçlarını gözlemlemekteyiz.

Ayrıca, e-ticaret blogumuz için de sürekli olarak paylaşımlar yapmayı planlamaktayız. Böylelikle, hem e-ticaret sitesi sahibi müşterilerimiz hem de e-ticaret sitesi satın almayı düşünen girişimciler için engin bir kaynak oluşturma amacındayız.

Şu anda e-ticaret blogumuzda var olan konu başlıkları ise şu şekildedir; Bizden Haberler, E-Ticaret Hakkında, Genel, Pazarlama & Reklam, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve Sosyal Medya. Her ne kadar an itibariyle içlerinde çok fazla içerik olmasa da önümüzdeki günlerde bu başlıkların altlarını sağlam bir şekilde doldurarak, geleceğe yönelik çok önemli bir kaynak haline getirmeyi düşünmekteyiz. Bunların yanı sıra, her geçen gün yeni konu başlıkları / kategoriler ile kaynaklarımızı da genişletmek istiyoruz.

Sizler de paylaşacağımız içeriklere yorumlarınız ile ya da sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz. Her daim, bir içeriğin paylaşıldıkça daha fazla değere sahip olabileceğini düşünmekteyiz ve o yüzden de paylaşımlarımızın sürekliliğini sağlamak önceliğimiz olacaktır. Sizlerin de değerli yorumlarıyla, içeriklerimizin yönlerini belirlemekten keyif duyacağımızı belirtmek isteriz.

Bizler ile her konuda iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizim ile iletişim sayfamızdan ya da [sitetelefon] numaralı telefonumuzdan her an iletişime geçebilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle,
TİCARİM Ailesi

25 Eylül 2014, Bizden Haberler kategorisinde yazıldı ve hiç yorum yapılmadı

Etiketler: e-ticaret açılışı, e ticaret sitesi nasıl kurulur, e-ticaret web sitesi, e ticaret sitesi kurmak, e ticaret sitesi yapımı, e-ticaret sitesi

Heyecanlıyız, Ticarim.com Açıldı! Merhaba, Dünya! E-Ticaret Eticaret
Yorum Yap
Yorumlar

Şu anda bu yazıya dair hiç bir yorum bulunmamaktadır.