Facebook Soru Cevap Uygulaması

Ticarim Facebook Ödüllü Soru Cevap Uygulaması ile birlikte markanız ve e-ticaret siteniz için Facebook`ta istediğiniz özelliklerde sonucunda hediyelerin dağıtıldığı Facebook çekiliş kampanyaları hazırlayabilmenizi sağlıyoruz.

Düzenlediğimiz bu Facebook ödüllü soru yarışmalarında genel olarak senaryo şu şekilde ilerlemektedir; markanız bir soru sorar ve takipçileriniz de bu soruya Facebook aracılığıyla yanıt verirler. Ancak, önemli olan 2 nokta vardır. Birincisi, yarışmaya katılabilmek için kullanıcıların Facebook sayfanızı beğenmesi gerekmektedir. İkincisi ise, katılımcılar arkadaşlarını düzenlenen bu yarışmaya arkadaşlarını davet edebilir. Arkadaşlarını davet eden kullanıcılar için ise önemli bir fayda sağlanır ki bu durum da arkadaşlarını davet etmeleri konusunda önemli bir teşvik olmaktadır.

ticarim ödüllü facebook soru cevap uygulaması

Ticarim Ödüllü Facebook Soru Cevap Kampanyası görselde görüldüğü gibi şu başlıklara sahiptir: Anasayfa, Bilgilerim, Davet Et, Arkadaşlarım, Kazananlar, Çekiliş Hakkında, Markamız Hakkında, İletişim. Bu sayfaların haricinde, Ödüllü Facebook Soru Cevap Kampanyası dahilinde değişik içerik alanları da kurgulanabilmektedir. Bu içerikler sayesinde isterseniz markanız ya da e-ticaret siteniz isterseniz de ürünleriniz veya belirli kampanyalarınız hakkında detaylı paylaşımlar yapabilirsiniz. Facebook Ödüllü Soru Cevap Uygulaması düzenlediğinizde, kampanyayı özelleştirebilir ve istediğiniz içeriklerin istediğiniz sayfalarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Ödüllü Soru Cevap Facebook Uygulaması kesinlikle sosyal medya platformlarındaki topluluğunuzu genişletmeye yönelik olarak kurgulanmıştır. Bu sebeple de, yarışmaya katılabilmek için kullanıcıların öncelikli olarak Facebook hayran sayfanızı beğenmiş olması gerekmektedir. Bu amaçla da, çok kısa bir süre zarfında, Facebook sayfanızı ya da Facebook uygulamanızı gören Facebook kullanıcılarının sayfanızı beğenmesi amaçlanmaktadır.

Facebook Ödüllü Çekiliş

Bunların yanı sıra, Facebook ödüllü soru yarışmanıza katılan kullanıcılar uygulama aracılığıyla arkadaşlarını bu kampanyaya katılmaya davet edebilmektedir. Bu sayede, markanız geniş kitlelere hızlı bir şekilde ulaşırken, her 5 davet sonucunda kullanıcılarınız da 1 çekiliş hakkı daha kazanacaktır. Sonrasındaysa, Facebook Ödüllü Soru Cevap Çekilişi`nizi görüntüleyebilmek için gelen Facebook ziyaretçilerinin, kampanyayı görebilmek için sayfanızın beğenilmesi koşulu olduğundan dolayı sayfanızı beğenmeleri amaçlanmaktadır. Bu özelliklerin sonucunda, düzenlenen kampanyanızın çok fazla reklam bütçesi olmasa da binlerce belki de milyonlarca kişiye Facebook reklam maliyeti olmadan ulaşılması sağlanacaktır.

ticarim facebook ödüllü çekiliş

Facebook Ödüllü Soru Cevap Uygulamasını daha detaylı olarak incelemek için Creamive Facebook sayfasındaki sekmeler arasındaki Ödüllü Çekiliş uygulamasına (facebook.com/creamive/app_154475558002573) bakabilirsiniz. Benzer veya farklı Facebook ve Twitter uygulaması ihtiyaçlarınız ve talepleriniz için bizim ile iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. İletişim kurmak için İletişim Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: facebook ödüllü çekiliş, facebook çekilişi, facebook ödüllü soru, ödüllü soru cevap, facebook reklam maliyeti, facebook reklam bütçesi

Bir önceki yazımız E-Ticaret Paket Özellikleri başlıklı sayfamızda e-ticaret seo, e-ticaret sitesi sahipleri, e-ticaret yönetim paneli, e-ticaret sosyal medya entegrasyonu konularında bilgiler paylaşılmış.
E-Ticaret Siteleri İçin Ticarim Çdüllü Facebook Soru Cevap Kampanyası E-Ticaret