Facebook Çekiliş Uygulaması

Sosyal medyada ve de özellikle Facebook`ta kullanıcılar ile yoğun ve güçlü bir iletişim markalar için her zaman önemli olmuştur. Markaların takipçileri, potansiyel müşterileri ya da müşterileri ile köklü bir etkileşime sahip olmaları markanın imajına da yansıyacağı için çeşitli kampanyaların düzenlenmesi faydalı olacaktır. Bunun için de, Ticarim E-Ticaret çözümleri olarak hizmet verdiğimiz e-ticaret siteleri için farklı çözümler geliştirmekteyiz.

Ticarim`in Facebook çekiliş uygulaması e-ticaret sitelerinin Facebook`ta istedikleri özelliklerde aksiyon alabilmelerini sağlayan bir Facebook uygulamasıdır. Bu çekilişler sonucunda markalar, takipçilerine çeşitli hediyeler dağıtır ve e-ticaret sitelerinin Facebook`ta daha fazla kullanıcıya daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmesi amaçlanmaktadır. Daha fazla takipçiye ulaşılması ardından e-ticaret sitelerinin Facebook`tan daha fazla ziyaretçi alabilmesi ve satışlarını da bunun paralelinde artışı sağlanmaktadır.

ticarim e-ticaret facebook çekiliş uygulaması

E-Ticaret - Facebook Çekiliş Uygulaması

Ticarim Facebook Çekiliş Uygulaması bir üst kısımda yer alan görselde örüldüğü gibi; Anasayfa, Bilgilerim, Davet Et, Arkadaşlarım, Kazananlar, Çekiliş Hakkında, Markamız Hakkında, İletişim gibi başlıklara sahiptir. Bahsi geçen başlıkların dışında, bu başlıkların da altında farklı içerikler de mevcuttur.

Sadece çekiliş düzenlemek de bu kampanyayı yeterince verimli kullanabilmeye yetmeyecektir. Çekilişin yanı sıra, çekişi düzenleyen markanın yani sizin markanızın da bilgileri bu uygulama içerisinde yer almaktadır. Ayrıca, markanızın talepleri doğrultusunda da özel sayfalar oluşturulabilmektedir. Böylelikle, markanızın bilinirliğinin de en üst düzeyde artırılması sağlanmaktadır.

Bu başlıkların yanı sıra, sayfalar içerisinde birçok farklı içerik alanları da mevcuttur. Çekiliş veya çekilişi düzenleyen marka hakkında bilgilendirmelerin özel olarak belli sayfalar içerisinde ya da tüm sayfalarda yapılabilmesi de mümkün olmaktadır.

ticarim e-ticaret facebook çekiliş kampanyası

Kullanıcıların Facebook Çekiliş Kampanyası`na katılabilmesi ya da çekiliş detaylarına göz atabilmesi için Facebook kurumsal sayfanızı beğenmesi gerekmektedir. Her katılımcının sayfanızı beğenecek olması, Facebook topluluğunuzun büyümesini sağlayacaktır. Böylelikle, çok kısa bir süre içerisinde hiç bir reklam harcaması yapmadan büyük bir kitleye ulaşabilmesi mümkün olacaktır çünkü her yeni beğeni sonucunda Facebook zaman tünellerinde sayfanızı beğenen kişilerin arkadaşlarının da sayfanızı görmüş olacaktır.

Ayrıca, çekilişe katılan kullanıcılar arkadaşlarını çekilişe davet ederek ek çekiliş hakkı da kazanabilmektedir. Bunun nedeni ise, katılımcıların doğal yöntemlerle sayfanızın reklamını yapması amaçlanmaktadır. Böylelikle, daha fazla çekiliş hakkı kazanmak isteyen takipçileriniz sayesinde arkadaşları da çekiliş sayfanızı ziyaret edecek, merak eden ve katılmak isteyen arkadaşları da sayfanızı beğenmiş olacaktır.

Facebook Çekiliş Kampanyası`nın diğer detaylarını görmek için diğer şirketimiz olan CREAMIVE`in Facebook sayfasındaki Ödüllü Çekiliş uygulamasını inceleyebilirsiniz.

Benzer veya farklı Facebook ve Twitter uygulaması ihtiyaçlarınız ve talepleriniz için bizim ile iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. İletişim kurmak için İletişim Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: e-ticaret çözümleri, facebook çekiliş kampanyası, e-ticaret facebook çekiliş, e-ticaret facebook sayfa, e-ticaret çekiliş, e-ticaret siteleri, facebook çekiliş hakkı, e-ticaret facebook

Bir önceki yazımız E-Ticaret Paket Özellikleri başlıklı sayfamızda e-ticaret seo, e-ticaret sitesi sahipleri, e-ticaret yönetim paneli, e-ticaret sosyal medya entegrasyonu konularında bilgiler paylaşılmış.
Facebook Çekiliş Uygulaması, Facebook Kampanya App E-Ticaret