E-Ticaret Yazılımı

Günümüzde özellikle perakende sektörünün geleneksel satış yöntemlerinden internete kaymaya başlamasıyla birlikte, e-ticaret yazılımları gün geçtikçe daha da önemli olmaktadır. Bunun nedeni ise, kaliteli bir e-ticaret yazılımı ile e-ticaret potansiyelinizden en yüksek verimi alabilirsiniz. Örneğin, kalitesiz bir e-ticaret yazılımı ile google başta olmak üzere arama motorlarında çok fazla yer almanız mümkün olmayacaktır. Ancak, kaliteli bir e-ticaret yazılımı ile internette görünürlüğünüz artacağı gibi satışlarınız da bunun paralelinde artacacağı için daha verimli bir e-ticaret işletmesine sahip olabilirsiniz.

ticarim e-ticaret arama motoru optimizasyonu

E-Ticaret Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Bir E-Ticaret paketi için öncelikli olarak olmazsa olmaz kaliteli bir arama motoru optimizasyonudur. Bunun nedeni ise, sıradan bir e-ticaret paketi ile siteniz internette ve arama motorlarında neredeyse hiç görünmeyecektir ya da siteniz arama motorlarından yüksek oranda ziyaretçi çekemeyecektir. Böyle olması halinde de, satışlarınız ve gelirleriniz doğal olarak azalacaktır. Ancak, Ticarim E-Ticaret paketleri ile arama motorlarında üst sıralarda yer alacağınız için ziyaretçi sayınız da satışlarınız da rakiplerinize göre daha yüksek olacaktır.

Geliştirilebilir Başarılı E-Ticaret Siteleri

Her e-ticaret sitesi kurulduğunda tek amaç vardır, o da başarılı olmak. Eğer, e-ticaret paketiniz ile istekleriniz uyuşmuyorsa başarılı olabilme ihtimaliniz de neredeyse yok denilebilir. Bu nedenle de e-ticaret yazılımı seçerken, istediğiniz özelliklerin paket içerisinde yer alıp almadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca, geliştirilebilir e-ticaret yazılımları her zaman bir adım önde olmaktadır çünkü istekleriniz zaman içerisinde değişecektir. Bu nedenle de, e-ticaret paketi yazılımınızın da istekleriniz doğrultusunda geliştirilebilir özelliğe sahip olması gerekir.

E-Ticaret Teknik Destek

E-Ticaret Teknik Destek

E-Ticaret paketinizi kullanırken bazı zamanlarda teknik sorunlar yaşamanız çok doğaldır. Bu gibi durumlarda ise ulaşabileceğiniz birilerinin olması hayatınızı çok büyük oranda kolaylaştıracaktır. Eğer, teknik konusunda zorluklar yaşarsanız, bu durum sizin müşterilerinize de aynı oranda yansıyacak ve e-ticaret sitenizin müşteri memnuniyeti de bir hayli azalmış olacaktır.

E-Ticaret Sosyal Medya

E-Ticaret ve Sosyal Medya

Sosyal medya optimizasyonu, e-ticaret siteleri için arama motoru optimizasyonu kadar önemli bir başlıktır çünkü e-ticaret sitelerinin müşteriye ihtiyacı vardır. Müşterilere ulaşabilmek için en değerli iki mecra ise sosyal medya ve arama motorlarıdır. Kaliteli bir sosyal medya entegrasyonu ile potansiyel müşterileriniz sizi sosyal medya platformlarında rahatlıkla bulabilir ve arkadaşlarının da tavsiyeleri eşliğinde e-ticaret sitenizden alışveriş yapma ihtimalleri artar. Bu artışı sağlayabilmek için tüm Ticarim e-ticaret paketleri güçlü bir sosyal medya optimizasyonu ile işletmenize sunulur. Bu sayede de satışlarınızın daha fazla artması mümkün olmaktadır.

E-Ticaret Sanal Pos Entegrasyonu

E-Ticaret Sanal Pos Entegrasyonu

E-Ticaret sitenizde müşterilerinizden birden fazla yöntem ile tahsilat yapabilirsiniz. Bu yöntemler; online kredi kartı, kapıda ödeme, eft ile ödeme, havale ile ödemedir.

Kredi kartı ile ödemenin internet sitenizde aktif olabilmesi için sanal pos entegrasyonu ihtiyacınız olacaktır. Bu ihtiyacınızı ise Ticarim E-Ticaret paketleri ile istediğiniz an aktif edebilirsiniz. Bunun için sadece bir ya da istediğiniz sayıda bankaya sanal pos başvurusu yapmanız ve bilgilerinizi panelinizden girmeniz gerekmektedir. Tüm süreç yaklaşık olarak en fazla 1 hafta sürmektedir. Sanal pos entegrasyonunuz gerçekleştikten sonra kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilir ve aldığınız siparişlerin takibini paneliniz üzerinden takip edebilirsiniz.

En İyi E-Ticaret Yazılımı

En iyi e-ticaret yazılımı nasıl olmalıdır konusunda birkaç başlığı üst kısımda sizler ile paylaştık. Ancak, en iyi e-ticaret yazılımı sadece bu başlıklardan oluşmayacaktır çünkü e-ticaret yazılımı için sizin istekleriniz ve düşünceleriniz de çok önemlidir. Bu düşüncelerinizi ve isteklerinizi bizim ile paylaşmanız halinde, sizlere en kısa sürede uygun e-ticaret paketlerimizi ya da size özel e-ticaret yazılımı hizmetlerimizi anlatmak isteriz.

Birlikte markanıza değer katma dileğiyle,
Ticarim

Etiketler: e-ticaret seo, başarılı e-ticaret siteleri, e-ticaret-arama-motoru-optimizasyonu, e-ticaret-teknik-destek, e-ticaret sosyal medya, en iyi e-ticaret yazılımı, sanal pos entegrasyonu, e-ticaret kredi kartı ödeme

Bir önceki yazımız E-Ticaret Paket Özellikleri başlıklı sayfamızda e-ticaret seo, e-ticaret sitesi sahipleri, e-ticaret yönetim paneli, e-ticaret sosyal medya entegrasyonu konularında bilgiler paylaşılmış.
E-Ticaret Yazılımı, E-Ticaret Tasarımı, ETicaret Yazılımıları E-Ticaret