E-Ticaret paketleriniz güvenli mi?

E-Ticaret paketlerimizde 128 Bir SSL sertifikası kullanılmaktadır. Bu nedenle de yapacağınız tüm işlemler şifrenelerek tamamlanır. Örneğin, bir müşteriniz kredi kartı ile işlem yaparken bilgileri şifrelenerek bankaya gönderilir ve geri dönüşleri de şifreli olarak alınır. Bu esnada kredi kartı numarası gibi önemli bilgiler sistemde kesinlikle kayıt altına alınmaz. Böylelikle, sorunsuz ve güvenilir bir e-ticaret alışveriş deneyimini müşterilerinize sunabilirsiniz.

Sitemiz Google`da görünür mü?

Ticarim e-ticaret paketleri Google ve diğer arama motorlarında en hızlı ve en fazla şekilde görünen e-ticaret paketlerinin başında gelmektedir. Çok kısa bir süre içerisinde siteniz ve ürünleriniz Google`da görünmeye başlayacaktır.

Ürünlerimiz Google`da görünür mü?

Ürünleriniz çok kısa bir süre içerisinde Google`da görünecektir. Ayrıca, eklediğiniz markalar ve kategoriler de çok kısa sürede Google`da görünmeye başlayaktır. Böylelikle, Google`dan daha fazla ziyaretçi sitenizi ziyaret edecek ve satışlarınız da artacaktır.

Güncellemeler nasıl oluyor? Ücretsiz mi?

Ticarim E-Ticaret paketlerinde yapılan güncellemeler ücretsiz ve otomatik olarak gerçekleştirilir. Bu süreç dahilinde müşterilerimizin herhangi bir işlem yapması gerekmemektedir.

E-Ticaret paketleriniz için teknik destek sağlıyor musunuz?

Ticarim E-Ticaret paketlerini satın almadan önce ve satın aldıktan sonra tüm teknik destek imkanlarından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Sanal POS kullanabilmek için ne yapmamız gerekir?

Öncelikle bir bankaya sanal pos başvurusunda bulunmalısınız. Bankaların size ileteceği sanal pos başvuru formunu doldurduktan sonra yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde sanal posunuz aktif olacaktır. Ardından, bu bilgileri e-ticaret yönetim panelinize girerek ya da bizi bilgilendirerek sanal posunuzu aktif edebilirsiniz.

Ürün fiyatlarını toplu olarak güncelleyebilir miyiz?

Evet, ürünlerinizi çoklu halde güncellemeniz mümkündür. Öyle ki, bir kategoriye ya da markaya ait ürünlerin fiyatlarını %10 artırabilmeniz ve %25 azaltabilmeniz mümkündür. Belli zamanlarda yapacağınız kampanyalarda bu özelliği sıklıkla kullanabilirsiniz.

Sistemde kargo firmaları tanımlanabiliyor mu?

Evet, istediğiniz kargo firmalarını sisteme ekleyebilirsiniz. Örneğin, kargo sektörüne sonradan giren ya da sadece sizin bölgeniz hizmet veren yerel bir kargo firmasını da e-ticaret sitenize ekleyebilmeniz mümkündür. Ayrıca, ekleyeceğiniz yeni kargo firmaları için sipariş ücretlerini ve kargo bilgilerini de istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Logomuzu istediğimiz zaman değiştirebilir miyiz?

Evet, logonuz yönetim paneli ile istediğiniz zaman değiştirilebilecek şekilde sistemde yer almaktadır. Resmi veya dini bayramlarda ya da özel günlerde logonuzu değiştirerek müşterilerinize özel bir görüntü sunabilmektesiniz.

E-Ticaret Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Detaylar E-Ticaret Eticaret