E-Ticaret Paket Özellikleri

Ticarim E-Ticaret Paket Özellikleri

Ticarim, genel olarak tüm e-ticaret paketleri içerisinde SEO ve sosyal medya entegrasyonu konularında yoğun bir çalışma mevcuttur. Bu nedenle, Ticarim müşterilerinin sosyal medya platformlarında ve arama motorlarında her zaman daha fazla yer alması, bunun doğal sonucu olarak da e-ticaret sitelerine daha fazla ziyaretçi gelmesi eşliğinde satışların da artması amaçlanmıştır.

Ayrıca, mobil tasarım (responsive tasarım) konusunda hizmet verdiği müşterilerinin, akıllı telefon ve tabletlerden de sipariş alabilmelerini sağlamaktadır. Böylelikle, bir hayli artan mobil kullanım sonucunda e-ticaret sitelerinin daha fazla satış yapabilmeleri mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra, e-ticaret paketi satışı yapan bir çok firmanın kendi internet sitelerinin dahi mobil uyumlu olmaması nedeniyle satışlarını yaptıkları e-ticaret paketleri de ne yazık ki mobil uyumlu olmamaktadır. Ticarim ise rakiplerinin aksine, müşterilerine mobil uyumlu e-ticaret siteleri sunabilmektedir.

Genel E-Ticaret Paketi Özellikleri

Ticarim`in gelişmiş e-ticaret paketleri ile hemen e-ticaret sitenizden satışlarınıza başlayabilir, firmanızın gelirlerini artırabilirsiniz.
 1. Sunucu Barındırma
 2. Sınırsız E-Posta Kullanıcısı
 3. Sınırsız E-Posta Alanı
 4. Ürün ve Kategori Yönetimi
 5. Sipariş ve Kargo Yönetimi
 6. Teknik Destek
 7. Benzersiz Arama Motoru Optimizasyonu
 8. Benzersiz Sosyal Medya Entegrasyonu

Ürün / Kategori Yönetimi Özellikleri

Ticarim e-ticaret paketleri sınırsız sayıda ürün ve kategori ekleyebilmenize olanak sağlar. Ayrıca, alt kategori yapısıyla kategorileri daha özel bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Örneğin, Ayakkabılar kategorisinin altında spor ayakkabılar, babet ayakkabılar gibi yeni alt kategoriler tanımlayabilirsiniz. Böylelikle, müşterileriniz istedikleri ürünlere daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirler.
 1. Stok Yapısı
 2. Ürün Yönetimi
 3. Markalara Özel Ürünler
 4. Akıllı Filtreleme Sistemi
 5. Çoklu Ürün Güncelleme
 6. Ürünlere Özel SEO Yapısı
 7. Çoklu Kategori Güncelleme
 8. Kampanyalı Ürünler Özellikleri
 9. Ürünlere Ek Özellikler Tanımlama

Sipariş / Kargo Yönetimi

Ticarim e-ticaret paketleri ile müşterilerinizden gelen siparişleri ve siparişlerin iletildiği süreçleri kolaylıkla yönetebilirsiniz. Ayrıca, sipariş tutarına ve farklı değişkenlere göre de kargo bedelini yönetim paneli üzerinden değiştirebilirsiniz.
 1. Sipariş Yönetimi
 2. Sipariş Durum Yönetimi
 3. Kargo Yönetimi
 4. Teslimat Yönetimi
 5. Kargo Firma Yönetimi
 6. Akıllı Sipariş Filtreleme
 7. Özel Kargo Tanımlayabilme
 8. Kargo Ücretini Değişkene Göre Belirleyebilme

Ödeme Seçeneği Yönetimi

Ticarim e-ticaret paketleri; kapıda ödeme, eft, havale, kredi kartı ile ödeme gibi seçenekleri tüm müşterilerinize kaliteli bir alışveriş deneyimi için sunmaktadır. Ayrıca, yönetim paneliniz aracılığıyla ödeme seçeneklerini de rahatlıkla kontrol altında tutabilmeniz mümkündür.
 1. EFT İle Ödeme
 2. Havale İle Ödeme
 3. Taksit Tanımlama
 4. Kapıda Ödeme Özelliği
 5. Sanal POS Altyapısı
 6. Özel POS kampanyaları
 7. Taksitlere Faiz Tanımlama

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Ticarim, e-ticaret sitesi sahiplerinin arama motorlarında özellikle de Google`da üst sıralarda yer alarak daha fazla ziyaretçiye ulaşmasını amaçlar. Böylelikle, e-ticaret sitesi sahipleri daha faz müşteriye ulaşarak daha fazla karlılığa ulaşabilmektedir. Bu nedenle de gelişmiş arama motoru optimizasyonu yöntemleri ile sitenizin karlılığı için çalışmalar yapmaktayız.
 1. URL Rewrite
 2. Google Sitemap
 3. Google Analytics
 4. Ürün SEO Yönetimi
 5. Marka SEO Yönetimi
 6. Kategori SEO Yönetimi
 7. Akıllı Etiket Yönetimi
 8. Google Webmaster Tools
 9. URL Rewrite (Adres Yapılandırması)

Müşteri Yönetimi

Ticarim e-ticaret paketleri ile müşterileriniz müşteri panelleri aracılığıyla tüm siparişlerini ve siparişlerinin o anki durumunu rahatlıkla kontrol edebilirler. Ayrıca, yönetim paneliniz ile tüm süreçleri tek bir ekrandan sürdürebilirsiniz.
 1. Müşteri Hesap Yönetimi
 2. Sipariş Durum Kontrolü
 3. Müşteri Sipariş & Kargo Takibi
 4. Müşteri Bilgileri Filtreleme (Şehre, sipariş sayısına ve tutarına göre vb.)

Etiketler: e-ticaret seo, e-ticaret sitesi sahipleri, e-ticaret yönetim paneli, e-ticaret sosyal medya entegrasyonu, e-ticaret ürün yönetimi, e-ticaret kategori yönetimi, e-ticaret müşteri yönetimi, e-ticaret sipariş yönetimi

Ticarim E-Ticaret Paket Özelleri ve E-Ticaret Paket Karşılaştırması E-Ticaret